wersalki Rzeszów

Wersalki Rzeszów z Pracowni Tapicerskiej – to mebel który jest z nami od początku naszej działalności.  Nowoczesne wersalki łączą w sobie funkcjonalność i wygodę. Dzięki temu są one idealnym wyborem dla osób, które poszukują mebli, które pozwolą na oszczędność miejsca oraz zapewniają komfort podczas użytkowania. Jednym z najważniejszych atutów wersalek jest ich funkcjonalność. Z łatwością można je przekształcić w łóżka, co pozwala na zapewnienie wygody podczas snu.

 

Nowoczesne Wersalki rzeszów

Nowoczesne wersalki to meble, które charakteryzują się nie tylko wygodą i funkcjonalnością, ale także wszechstronnością. Dzięki temu, że są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz wzorniczych, można je łatwo dopasować do każdego wnętrza. Ponadto wersalki które tworzymy często posiadają dodatkowe funkcje, takie jak pojemniki na pościel, co pozwala na oszczędność miejsca w pomieszczeniu.

Zalety wersalki

Jednym z głównych powodów, dla których warto zdecydować się na wygodną wersalkę, jest oszczędność miejsca w pomieszczeniu. Dzięki temu, że wersalkę można przekształcać w łóżka, nie trzeba kupować oddzielnych mebli. Dodatkowo wersalki zajmują mniej miejsca niż łóżka, co pozwala na zachowanie przestrzeni w pomieszczeniu. Wersalki które wychodzą z naszej pracowi zawierają:

  • trwałe mechanizmy
  • duży pojemnik na pościel
  • łatwy moduł rozkładania
  • bardzo wytrzymałe sprężyny bonnell

Każda wersalka posiada dobrej klasy wypełnienie, które jest gwarancją odpoczynku i dobrego snu. 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WERSALKĘ?

Wersalki to meble, które łączą w sobie funkcjonalność, wygodę i stylowy design. Są one idealnym wyborem również dla osób, które poszukują prostoty, minimalizmu i nieskomplikowanych form. Nasze wersalki pokryte są miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem, dzięki czemu zapewniają one użytkownikom wygodę podczas siedzenia i leżenia. Dodatkowo wersalki często posiadają regulowane zagłówki i oparcia, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Wersalki do spania

Obecnie w naszej pracowni dostępne są różne rodzaje wygodnych wersalek. Jednym z najpopularniejszych modeli są wersalki rozkładane, które pozwalają na wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu i jednocześnie pełnią funkcję spania. Nowoczesne wersalki w bardzo szybki i łatwy sposób, można przekształcić w łóżka. Nasze wersalki posiadają miękkie wypełnienie co zapewnia wygodę podczas użytkowania. 

tanie Wersalki rzeszów

Nasze wersalki to najlepszy stosunek ceny do jakości. Proponujemy Państwu bardzo funkcjonalne, okazałe i wygodne wersalki, których cena jest zależna od:

  • wielkości wersalki
  • funkcji spania (lub jej braku)
  • użytych mechanizmów
  • rodzaju tkaniny

W celu ustaleniu całkowitego kosztu danej wersalki zapraszamy do naszego salonu lub kontaktu telefonicznego.