Kanapy Rzeszów

Kanapy Rzeszów oferowane przez Pracownię Tapicerską – Meble Łańcut to najwyższa jakość wykonania! Pracownia ma na celu spełnienie wymagań klientów i każdy projekt jest dopasowany do wymagań i oczekiwań kupującego. Nasza firma oferuje kanapy dwuosobowe, narożne, rozkładane i nierozkładane. Każdy detal kanapy ma praktyczne znaczenie w jej projekcie. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się wysokiej jakości meblami, które będą ozdobą Twojego salonu.

Kanapa Rzeszów Meble Łańcut

kanapa rozkładana rzeszów

Kanapa rozkłada to praktyczne rozwiązanie dla małych przestrzeni, ale nie tylko. Dylematy związane z przenocowaniem gości już nie będą problemem. Rozkładana kanapa w dzień wygląda jak stylowe miejsce – idealne do odpoczynku i spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Natomiast nocą zmienia się w przytulny kącik do spania. Dzięki niej każda przespana noc będzie wyjątkowa, a dzień, który po niej nastąpi — jeszcze lepszy. Mechanizm jaki zaprojektowaliśmy w naszych kanapach ułatwiający rozkładanie, pozwala na wygodne stworzenie pokaźnej szerokości spania.

Kanapy Rzeszów i okolice

W naszej ofercie są takie kanapy, jak kanapa tapicerowana rozkładana, kanapa tapicerowana z funkcją spania, narożniki i inne. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy meble tapicerowane dla klientów z poniższych miast: Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Nisko, Przeworsk, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Strzyżów, Głogów Małopolski, Brzozów, Rudnik nad Sanem, Boguchwała, Dynów, Nowa Sarzyna, Jedlicze, Lesko, Radymno, Zagórz, Pilzno, Sokołów Małopolski, Rymanów, Tyczyn, Pruchnik, Radomyśl Wielki, Kańczuga, Zaklików, Oleszyce, Brzostek i innych.