Wszystko zaczyna się od tkaniny

To miejsce, w którym rozpoczyna się podróż ku stworzeniu mebla, który odzwierciedli Twój niepowtarzalny styl. Oferujemy szeroki wybór tkanin, abyś mógł dokładnie dopasować meble do wnętrza swojego domu. Poznaj różne rodzaje materiałów i dowiedz się, jak tkanina może zmienić wygląd i charakter mebla. Gotowy do wyrażenia siebie w meblach? Przekonaj się, jakie tkaniny czekają na Twój wybór.

Tkaniny bez dopłaty

Tkanina Inari

Tkanina Inari to mocna i wytrzymała plecionka. Dzięki plecionej strukturze łączą się dwa odcienie, co nadaje jej niepowtarzalny wygląd. Pod kątem wizualnym przypomina naturalny len. Jest ponadczasowa i uniwersalna.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Forever

Tkanina Forever należy do gatunku materiałów skóropodobnych. Wyglądem przypomina skórę naturalną, jednak w dotyku jest aksamitna i komfortowa. Jednocześnie jest bardzo wytrzymała oraz łatwa w czyszczeniu. Tkanina jest pokryta powłoką Nano Block zatrzymującą ciecze. Oznacza to łatwiejsze utrzymanie tkaniny w czystości i proste usuwanie ewentualnych zabrudzeń. Świetnie sprawdzi się w mieszkaniach i domach z czworonożnymi towarzyszami, ponieważ jest tkaniną pet friendly.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Lars

Tkanina Lars to bardzo mocna i wytrzymała plecionka. Drobny splot tworzy na jej powierzchni charakterystyczny efekt melanżu, nadając materiałowi niepowtarzalnego charakteru. Jest to tkanina stosunkowo lekka z imponującą wytrzymałością.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Kronos

Tkanina Kronos – tkanina welurowa, która jest mocna, zwarta i pleciona. Posiada efekt delikatnego mienienia i cieniowania z włosem, co jest charakterystyczne dla tkanin welurowych. Odporna na ścierania, pilling i działanie promieni słonecznych. Czyszczenie tej tkaniny nie sprawia problemów.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Stark

Tkanina Stark jest plecionką z delikatnym splotem. Przypomina ona len, a sama struktura jest delikatnie wyczuwalna, podczas gdy na powierzchni widoczny jest efekt melanżu. Świetnie sprawdzi się w minimalistycznych aranżacjach oraz w stylu skandynawskim.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Trinity

Tkanina Trinity to bardzo miły w dotyku materiał velvetowy, charakteryzujący się jednorodną i gładką powierzchnią. Pomimo swojego delikatnego wyglądu, cechuje go imponująca wytrzymałość. Jego paleta kolorów jest niezwykle bogata, od stonowanych beży po ogniste czerwienie.

Szczegółowe informacje:

Tkaniny z dopłatą 10%

Tkanina Monolith

Tkanina Monolith jest materiałem welurowym. Bardzo miła w dotyku a przy tym bardzo mocna i wytrzymała. Dodatkowo, jest tkaniną z łatwą pielęgnacją. Wysoka odporność na ścieranie oraz powłoka hydrofobowa to jej największe atuty. Świetnie sprawdzi się w mieszkaniach i domach z czworonożnymi towarzyszami, ponieważ jest tkaniną pet friendly.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Spark

Tkanina Spark należy do rodziny tkanin welurowych, jednak nie posiada efektu cieniowania. Materiał może delikatnie połyskiwać, co w przypadku tej tkaniny jest bardzo efektowane. Sprawdzi się ona doskonale w luksusowych wnętrzach, w tym glamour, oraz we wszystkich wnętrzach, w których planowane jest zastosowanie odważnych barw.

Szczegółowe informacje:

Tkanina ROCK

Tkanina Rock to stylowy materiał o wyraźnie wytłoczonej fakturze. Przyjemna w dotyku, zwarta powierzchnia doskonale nadaje się dla alergików. Tkanina jest wysoce odporna na rozdarcia oraz ścieranie.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Element

Tkanina Element jest tradycyjnym materiałem tapicerskim należącym do grupy welurów. Odznacza się wytrzymałością. Posiada jednolitą strukturę oraz technologię Water Blocked, zabezpieczającą powierzchnię przed szybkim przesiąkaniem płynów.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Letto

Tkanina Letto to subtelny materiał typu velvet, charakteryzujący się drobnym wzorem i bardzo miłą w dotyku powierzchnią. Został wyposażony w technologię Easy Clean, która umożliwia proste i bezproblemowe usuwanie zabrudzeń. Jest także uznawany za materiał pet friendly, ponieważ zapobiega wbijaniu się sierści między włókna i nie przejawia podatności na zaciągnięcia.

Szczegółowe informacje:

Tkanina Rosario

Tkanina Rosario jest drobno plecionym materiałem strukturalnym, o delikatnym dwutonie, który powstał przez zastosowanie nici w różnych odcieniach. Ze względu na swoją wysoką wytrzymałość, jej głównym przeznaczeniem są meble wypoczynkowe.

Szczegółowe informacje:

Nie znalazłeś pasującej tkaniny?

Bez obaw! Jesteśmy w stanie wykonać mebel w każdej dostępnej w internecie tkaninie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz, na czym dokładnie Ci zależy.

Meble Łańcut - O firmie

Historia naszej firmy "Meble Łańcut" zaczęła się w drugiej połowie XX wieku. W 1969 roku założył ją Antoni Kopeć w Łańcucie, gdzie do dziś mieści się nasza pracownia tapicerska oraz salon meblowy. Rzemiosło i bogate doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy ulicy Dominikańskiej 27 w Łańcucie pod Rzeszowem.