Meble Przeworsk

Pracownia Tapicerska Kopeć od 1969 roku

Meble Przeworsk

W pracowni tapicerskiej Meble Łańcut obok Przeworska tworzymy najwyższej jakości meble tapicerowane. Bazujemy na naszym ponad 50-letnim doświadczeniu, a meble dopasowywane są do wnętrza oraz indywidualnych preferencji. Zapewniamy, że meble od nas długo nie wyjdą z mody, ponieważ są oryginalne i tworzone na indywidualne zamówienie.

Meble na wymiar Przeworsk

Meble na wymiar Przeworsk – oferujemy meble na wymiar w okolicach Przeworska. Zapewniamy szeroki wybór materiałów, kolorów i rodzajów mebli. W pracowni tapicerskiej Meble Łańcut tworzone są meble najwyższej jakości, bardzo wygodne i trwałe, więc posłużą na lata. 

Meble znacznie wpływają na ostateczny styl i wygląd wnętrza. Muszą dobrze się prezentować, ale też zapewniać porządny wypoczynek domownikom. Meble Łańcut właśnie takie są. Produkujemy łóżka, sofy, kanapy, narożniki, fotele i pufy, które idealnie dopasują się do Twojego wnętrza oraz wizji. 

Sklep meblowy Przeworsk

Salon meblowy niedaleko Przeworska – Meble Łańcut – oferuje meble wytrzymałe i estetyczne. Wyróżniają się one na tle innych wysoką wytrzymałością, którą osiągamy dzięki bardzo mocnym konstrukcjom. Stosujemy także elastyczny materiał i pianki, które sprawiają, że meble są maksymalnie komfortowe i wygodne. Pomagamy podjąć decyzję o wyborze najlepszego mebla do danego wnętrza oraz sposobu korzystania z niego. Doradzamy, konsultujemy i nadzorujemy cały proces produkcji.

Skontaktuj się z nami.

Meble stylowe Przeworsk – DLACZEGO MY?

Jeśli chcesz ożywić swoje wnętrza i udekorować je trwałymi meblami najwyższej jakości – z nami jest to możliwe! Oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze, konkurencyjne ceny i sprawdzone przez lata metody produkcji. Chętnie razem z Klientami wychodzimy poza schematy i tworzymy meble, jakich jeszcze nie było. Podczas produkcji skupiamy się na szczegółach, by meble były wykonane najlepiej, jak się tylko da.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu  przy ulicy Dominikańskiej 27 w miejscowości Łańcut. 

Pracowania tapicerska Kopeć

0
km od Rzeszowa
0
lat pracy tapicerskiej i stolarskiej
0
Ponad 200 tyś. wyprodukowanych mebli

Dlaczego my?

Ponad 50 lat doświadczenia

Konkurencyjne Ceny

Darmowy Transport do domu

Aż 1500 materiałów, które są dostępne od ręki

Już ponad 200 tysięcy wykonanych mebli

Meble Przeworsk
- O FIRMIE

Historia naszej firmy "Meble Łańcut" zaczęła się w drugiej połowie XX wieku. W 1969 roku założył ją Antoni Kopeć w Łańcucie, gdzie do dziś mieści się nasza pracownia tapicerska oraz salon meblowy. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy ulicy Dominikańskiej 27 w Łańcucie pod Rzeszowem.

Gdzie nas znajdziesz?

meble-lancut-brzesko2

Brzesko, Targowisko miejskie

Brzesko, ul. Mościckiego 1
godziny otwarcia:
wtorek: 07-12

meble-lancut-sanok

Sanok, Targowisko miejskie

Sanok, ul. Targowa
godziny otwarcia:
środa: 07-12

meble-lancut-mielec

Mielec, Targowisko miejskie

Mielec - Bazar, ul. Sportowa
godziny otwarcia:
czwartek: 07-12

meble-lancut-tarnow

Tarnów, Targowisko miejskie

Plac Chyszów, ul. Giełdowa
godziny otwarcia:
piątek: 07-12

meble-lancut-przeworsk

Przeworsk, Targowisko miejskie

Przeworsk, ul.Kąty
godziny otwarcia:
sobota: 07-12

meble-lancut-kielce

Kielce Miedziana Góra, Tor wyścigowy

Miedziana Góra
godziny otwarcia:
niedziela: 07-12