Meble Przeworsk

Pracownia Tapicerska Kopeć od 1969 roku

Meble Przeworsk

W pracowni tapicerskiej Meble Łańcut obok Przeworska tworzymy najwyższej jakości meble tapicerowane. Bazujemy na naszym ponad 50-letnim doświadczeniu, a meble dopasowywane są do wnętrza oraz indywidualnych preferencji. Zapewniamy, że meble od nas długo nie wyjdą z mody, ponieważ są oryginalne i tworzone na indywidualne zamówienie.

Meble na wymiar Przeworsk

Meble na wymiar Przeworsk – oferujemy meble na wymiar w okolicach Przeworska. Zapewniamy szeroki wybór materiałów, kolorów i rodzajów mebli. W pracowni tapicerskiej Meble Łańcut tworzone są meble najwyższej jakości, bardzo wygodne i trwałe, więc posłużą na lata. 

Meble znacznie wpływają na ostateczny styl i wygląd wnętrza. Muszą dobrze się prezentować, ale też zapewniać porządny wypoczynek domownikom. Meble Łańcut właśnie takie są. Produkujemy łóżka, sofy, kanapy, narożniki, fotele i pufy, które idealnie dopasują się do Twojego wnętrza oraz wizji. 

Sklep meblowy Przeworsk

Salon meblowy niedaleko Przeworska – Meble Łańcut – oferuje meble wytrzymałe i estetyczne. Wyróżniają się one na tle innych wysoką wytrzymałością, którą osiągamy dzięki bardzo mocnym konstrukcjom. Stosujemy także elastyczny materiał i pianki, które sprawiają, że meble są maksymalnie komfortowe i wygodne. Pomagamy podjąć decyzję o wyborze najlepszego mebla do danego wnętrza oraz sposobu korzystania z niego. Doradzamy, konsultujemy i nadzorujemy cały proces produkcji.

Skontaktuj się z nami.

Meble stylowe Przeworsk – DLACZEGO MY?

Jeśli chcesz ożywić swoje wnętrza i udekorować je trwałymi meblami najwyższej jakości – z nami jest to możliwe! Oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze, konkurencyjne ceny i sprawdzone przez lata metody produkcji. Chętnie razem z Klientami wychodzimy poza schematy i tworzymy meble, jakich jeszcze nie było. Podczas produkcji skupiamy się na szczegółach, by meble były wykonane najlepiej, jak się tylko da.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu  przy ulicy Dominikańskiej 27 w miejscowości Łańcut. 

Pracowania tapicerska Kopeć

km od Rzeszowa
0
lat pracy tapicerskiej i stolarskiej
0
Ponad 200 tyś. wyprodukowanych mebli
0

Dlaczego my?

Ponad 50 lat doświadczenia

Konkurencyjne Ceny

Darmowy Transport do domu

Aż 1500 materiałów, które są dostępne od ręki

Już ponad 200 tysięcy wykonanych mebli

Meble Przeworsk
- O FIRMIE

Historia naszej firmy "Meble Łańcut" zaczęła się w drugiej połowie XX wieku. W 1969 roku założył ją Antoni Kopeć w Łańcucie, gdzie do dziś mieści się nasza pracownia tapicerska oraz salon meblowy. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy ulicy Dominikańskiej 27 w Łańcucie pod Rzeszowem.

Gdzie nas znajdziesz?

meble-lancut-brzesko2

Brzesko, Targowisko miejskie

Brzesko, ul. Mościckiego 1
godziny otwarcia:
wtorek: 07-12

meble-lancut-sanok

Sanok, Targowisko miejskie

Sanok, ul. Targowa
godziny otwarcia:
środa: 07-12

meble-lancut-mielec

Mielec, Targowisko miejskie

Mielec - Bazar, ul. Sportowa
godziny otwarcia:
czwartek: 07-12

meble-lancut-tarnow

Tarnów, Targowisko miejskie

Plac Chyszów, ul. Giełdowa
godziny otwarcia:
piątek: 07-12

meble-lancut-przeworsk

Przeworsk, Targowisko miejskie

Przeworsk, ul.Kąty
godziny otwarcia:
sobota: 07-12

meble-lancut-kielce

Kielce Miedziana Góra, Tor wyścigowy

Miedziana Góra
godziny otwarcia:
niedziela: 07-12