Meble Przeworsk

Meble Sanok

Pracownia Tapicerska Kopeć od 1969 roku

Meble Sanok

W naszej pracowni tapicerskiej Łańcut, która znajduje się niedaleko Sanoku tworzymy meble tapicerowane najwyższej jakości. Jesteśmy na rynku już ponad 50 lat i przez ten czas wypracowaliśmy najlepsze techniki produkowania mebli. Nasze meble łatwo można dopasować do wnętrza i indywidualnych preferencji. Meble, które powstają w naszej pracowni tapicerskiej, długo nie wyjdą z mody, ponieważ proponujemy Państwu całkowicie oryginalne wzory, tworzone na indywidualne zamówienie.

Meble na wymiar Sanok

Meble na wymiar Sanok – mamy w ofercie meble tapicerowane w okolicach Sanoku. U nas znajdą Państwo szeroki wybór materiałów, wzorów, kolorów i rodzajów mebli. Nasze meble są bardzo trwałe i wygodne, posłużą na lata i będę się pięknie prezentowały w Państwa domu.

Meble nadają pomieszczeniu charakteru, wpływają na jego wygląd i styl. Mają za zadanie pięknie się prezentować, ale też zapewnić wygodę i dobry odpoczynek. W naszej pracowni powstają właśnie takie meble. W ofercie mamy łóżka, sofy, narożniki, kanapy, fotele i pufy, które spełnią Państwa oczekiwania.

Trwałe Meble Sanok - Pracownia tapicerska Meble Łańcut

Sklep meblowy Sanok

Salon meblowy Sanok – nasze meble są piękne i wytrzymałe. Wytrzymałość osiągamy dzięki bardzo mocnym i stabilnym konstrukcjom. Dodatkowo stosujemy pianki i elastyczny materiał, co wpływa znacząco na komfort i odpoczynek osoby korzystającej z mebli. Chętnie też doradzamy w wyborze odpowiednich mebli, konsultujemy decyzję i nadzorujemy każdy etap procesu produkcji. Zapraszamy do kontaktu.

Sklep meblowy Sanok – DLACZEGO MY?

Wyróżniamy się na rynku pod względem oryginalności wzorów oraz trwałości mebli. Jeśli chcesz, by Twoje wnętrza były stylowe, zawsze piękne i dopasowane do charakteru miejsca – z nami to osiągniesz! Oferujemy fachowe doradztwo, korzystne ceny i techniki produkcji sprawdzone przez lata. Z chęcią też wychodzimy poza schematy i produkujemy meble, których nie było nigdy wcześniej na rynku. Przywiązujemy wagę do każdego szczegółu na etapie produkcji, żeby meble, które powstają w naszej pracowni, były wykonane najlepiej, jak tylko się da.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie  przy ulicy Dominikańskiej 27 w miejscowości Łańcut, bądź w środy na targowisko miejskie w Sanoku w godzinach 07:00-12:00. 

Pracowania tapicerska Kopeć

km od Sanoku
0
lat pracy tapicerskiej i stolarskiej
0
Ponad 200 tyś. wyprodukowanych mebli
0

Dlaczego my?

Ponad 50 lat doświadczenia

Darmowy Transport do domu

Konkurencyjne Ceny

Aż 1500 materiałów, które są dostępne od ręki

Już ponad 200 tysięcy wykonanych mebli

Meble Sanok
- O FIRMIE

Historia naszej pracowni tapicerskiej "Meble Łańcut" sięga drugiej połowy XX wieku. W 1969 roku założył ją Antoni Kopeć w Łańcucie, gdzie do dnia dzisiejszego znajduje się siedziba naszej firmy oraz salon meblowy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas przy ulicy Dominikańskiej 27 w Łańcucie niedaleko Sanoku.

Gdzie nas znajdziesz?

meble-lancut-brzesko2

Brzesko, Targowisko miejskie

Brzesko, ul. Mościckiego 1
godziny otwarcia:
wtorek: 07-12

meble-lancut-sanok

Sanok, Targowisko miejskie

Sanok, ul. Targowa
godziny otwarcia:
środa: 07-12

meble-lancut-mielec

Mielec, Targowisko miejskie

Mielec - Bazar, ul. Sportowa
godziny otwarcia:
czwartek: 07-12

meble-lancut-tarnow

Tarnów, Targowisko miejskie

Plac Chyszów, ul. Giełdowa
godziny otwarcia:
piątek: 07-12

meble-lancut-przeworsk

Przeworsk, Targowisko miejskie

Przeworsk, ul.Kąty
godziny otwarcia:
sobota: 07-12

meble-lancut-kielce

Kielce Miedziana Góra, Tor wyścigowy

Miedziana Góra
godziny otwarcia:
niedziela: 07-12