Meble Rzeszów

Meble Tarnów

Pracownia Tapicerska Kopeć od 1969 roku

Meble Tarnów

W pracowni tapicerskiej Meble Łańcut tworzymy meble, które są trwałe, piękne i dopasowane do wnętrza. Precyzyjnie wykonujemy meble już od ponad 50 lat, dopasowujemy je do wystroju i osobistych preferencji. Nasze meble są oryginalne, dlatego przez długi czas nie wyjdą z mody.

Meble na wymiar Tarnów

Meble na wymiar Tarnów – jeśli szukasz najwyższej jakości meble na zamówienie w Tarnowie, pracownia tapicerska Meble Łańcut to najlepszy wybór. Tworzymy meble z indywidualnie dobranych materiałów, osadzone na wytrzymałych konstrukcjach, a do produkcji stosujemy wypracowane przez lata metody. Każdy etap produkcji konsultujemy z Klientem, dzięki czemu powstają meble, które idealnie spełnią Twoje wymagania. 

W naszej pracowni tworzymy sofy, łóżka, kanapy, fotele, narożniki i pufy, których nie znajdziesz w popularnych sklepach sieciowych. Oferujemy szeroki wybór kolorów i rodzajów tkanin. Meble decydują o wystroju i komforcie korzystania z pomieszczenia. Zadbaj o to, żeby były szczególnie do niego dobrane.

Meble tapicerowane Tarnów

Meble tapicerowane Tarnów od naszej firmy są piękne i bardzo wytrzymałe. Stosujemy w produkcji elastyczny materiał oraz pianki, które wpływają na wysoki komfort i wygodę użytkowania. Chętnie też doradzamy na każdym etapie zamówienia, ponieważ wybór mebli powinien być przemyślany, dopasowany do wnętrza i stylu, ale też do sposobu jego użytkowania. Z nami możesz mieć meble, o jakich tylko marzyłeś/-łaś.

Skontaktuj się z nami.

Salon meblowy Tarnów – dlaczego my?

Wybierając nasz salon meblowy Tarnów wraz z pracownią tapicerską, nie tylko ożywisz swoje wnętrza, ale sprawisz, że zagoszczą w nich meble najwyższej jakości, tworzone na wymiar i indywidualne zamówienie. Łączymy sprawdzone przez lata techniki z pomysłami i wizją Klienta, dzięki czemu wspólnie osiągamy wspaniałe efekty. Chętnie też podejmujemy się nowych wyzwań, wychodząc poza utarte schematy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy ulicy Dominikańskiej 27 w miejscowości Łańcut. 

Pracowania tapicerska Kopeć

0
km od Rzeszowa
0
lat pracy tapicerskiej i stolarskiej
0
Ponad 200 tyś. wyprodukowanych mebli

Dlaczego my?

Ponad 50 lat doświadczenia

Konkurencyjne Ceny

Darmowy Transport do domu

Aż 1500 materiałów, które są dostępne od ręki

Już ponad 200 tysięcy wykonanych mebli

Meble w Tarnowie - o firmie

Historia naszej firmy "Meble Łańcut" zaczęła się w drugiej połowie XX wieku. W 1969 roku założył ją Antoni Kopeć w Łańcucie, gdzie do dziś mieści się nasza pracownia tapicerska oraz salon meblowy. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy ulicy Dominikańskiej 27 w Łańcucie pod Rzeszowem.

Gdzie nas znajdziesz?

meble-lancut-brzesko2

Brzesko, Targowisko miejskie

Brzesko, ul. Mościckiego 1
godziny otwarcia:
wtorek: 07-12

meble-lancut-sanok

Sanok, Targowisko miejskie

Sanok, ul. Targowa
godziny otwarcia:
środa: 07-12

meble-lancut-mielec

Mielec, Targowisko miejskie

Mielec - Bazar, ul. Sportowa
godziny otwarcia:
czwartek: 07-12

meble-lancut-tarnow

Tarnów, Targowisko miejskie

Plac Chyszów, ul. Giełdowa
godziny otwarcia:
piątek: 07-12

meble-lancut-przeworsk

Przeworsk, Targowisko miejskie

Przeworsk, ul.Kąty
godziny otwarcia:
sobota: 07-12

meble-lancut-kielce

Kielce Miedziana Góra, Tor wyścigowy

Miedziana Góra
godziny otwarcia:
niedziela: 07-12