Meble Rzeszów

Meble Tarnów

Pracownia Tapicerska Kopeć od 1969 roku

Meble Tarnów

W pracowni tapicerskiej Meble Łańcut tworzymy meble, które są trwałe, piękne i dopasowane do wnętrza. Precyzyjnie wykonujemy meble już od ponad 50 lat, dopasowujemy je do wystroju i osobistych preferencji. Nasze meble są oryginalne, dlatego przez długi czas nie wyjdą z mody.

Meble na wymiar Tarnów

Meble na wymiar Tarnów – jeśli szukasz najwyższej jakości meble na zamówienie w Tarnowie, pracownia tapicerska Meble Łańcut to najlepszy wybór. Tworzymy meble z indywidualnie dobranych materiałów, osadzone na wytrzymałych konstrukcjach, a do produkcji stosujemy wypracowane przez lata metody. Każdy etap produkcji konsultujemy z Klientem, dzięki czemu powstają meble, które idealnie spełnią Twoje wymagania. 

W naszej pracowni tworzymy sofy, łóżka, kanapy, fotele, narożniki i pufy, których nie znajdziesz w popularnych sklepach sieciowych. Oferujemy szeroki wybór kolorów i rodzajów tkanin. Meble decydują o wystroju i komforcie korzystania z pomieszczenia. Zadbaj o to, żeby były szczególnie do niego dobrane.

Meble tapicerowane Tarnów

Meble tapicerowane Tarnów od naszej firmy są piękne i bardzo wytrzymałe. Stosujemy w produkcji elastyczny materiał oraz pianki, które wpływają na wysoki komfort i wygodę użytkowania. Chętnie też doradzamy na każdym etapie zamówienia, ponieważ wybór mebli powinien być przemyślany, dopasowany do wnętrza i stylu, ale też do sposobu jego użytkowania. Z nami możesz mieć meble, o jakich tylko marzyłeś/-łaś.

Skontaktuj się z nami.

Salon meblowy Tarnów – dlaczego my?

Wybierając nasz salon meblowy Tarnów wraz z pracownią tapicerską, nie tylko ożywisz swoje wnętrza, ale sprawisz, że zagoszczą w nich meble najwyższej jakości, tworzone na wymiar i indywidualne zamówienie. Łączymy sprawdzone przez lata techniki z pomysłami i wizją Klienta, dzięki czemu wspólnie osiągamy wspaniałe efekty. Chętnie też podejmujemy się nowych wyzwań, wychodząc poza utarte schematy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy ulicy Dominikańskiej 27 w miejscowości Łańcut. 

Pracowania tapicerska Kopeć

km od Rzeszowa
0
lat pracy tapicerskiej i stolarskiej
0
Ponad 200 tyś. wyprodukowanych mebli
0

Dlaczego my?

Ponad 50 lat doświadczenia

Konkurencyjne Ceny

Darmowy Transport do domu

Aż 1500 materiałów, które są dostępne od ręki

Już ponad 200 tysięcy wykonanych mebli

Meble w Tarnowie - o firmie

Historia naszej firmy "Meble Łańcut" zaczęła się w drugiej połowie XX wieku. W 1969 roku założył ją Antoni Kopeć w Łańcucie, gdzie do dziś mieści się nasza pracownia tapicerska oraz salon meblowy. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy ulicy Dominikańskiej 27 w Łańcucie pod Rzeszowem.

Gdzie nas znajdziesz?

meble-lancut-brzesko2

Brzesko, Targowisko miejskie

Brzesko, ul. Mościckiego 1
godziny otwarcia:
wtorek: 07-12

meble-lancut-sanok

Sanok, Targowisko miejskie

Sanok, ul. Targowa
godziny otwarcia:
środa: 07-12

meble-lancut-mielec

Mielec, Targowisko miejskie

Mielec - Bazar, ul. Sportowa
godziny otwarcia:
czwartek: 07-12

meble-lancut-tarnow

Tarnów, Targowisko miejskie

Plac Chyszów, ul. Giełdowa
godziny otwarcia:
piątek: 07-12

meble-lancut-przeworsk

Przeworsk, Targowisko miejskie

Przeworsk, ul.Kąty
godziny otwarcia:
sobota: 07-12

meble-lancut-kielce

Kielce Miedziana Góra, Tor wyścigowy

Miedziana Góra
godziny otwarcia:
niedziela: 07-12